Poznaj aplikację i zespół Medidesk

Jesteśmy startupem technologicznym działającym w branży medycznej i medycyny estetycznej. Medidesk to kompleksowe narzędzie do obsługi oraz analizy zgłoszeń pacjentów. Pozwala na efektywne zarządzanie placówką medyczną, monitoring wskaźników biznesowych i wszystkich kanałów marketingowych. Z naszego rozwiązania korzysta już ponad 300 obiektów medycznych w całej Polsce.

Medidesk

My w statystykach

ponad 300 placówek
korzystających na co dzień z aplikacji Medidesk
ponad 3064 rejestratorek
logujących się codziennie do panelu aplikacji
ponad 796 managerów
korzystających codziennie z analiz dostępnych w aplikacji
ponad 10 mln obsłużonych
zgłoszeń telefonicznych pacjentów w placówkach w całej Polsce
16% śr. wzrostu przychodów
w ciągu pierwszych 3 miesięcy użytkowania narzędzia Medidesk
średnio 37%
o tyle bardziej efektywne są kampanie marketingowe w Medidesk
ponad 9 mln
dodatkowych przychodów dla klientów zarządzających zgłoszeniami
+35członków zespołu

Poznaj nasz zespół

Nasz skład tworzą nietuzinkowi ludzie, cechujący się ponadprzeciętnym zaangażowaniem, we wszystkim co robią. Wspólnie rozwijamy Medidesk i każdego dnia dokładamy największych starań, aby firma rozwijała się na najwyższym poziomie, przy wykorzystaniu najlepszych technologii na rynku.

Daniel Nowocin
CEO

Twórca Medidesk. Na bazie wieloletniego doświadczenia w marketingu medycznym powołał do życia aplikację, która dziś usprawnia pracę setkom podmiotów leczniczych w Polsce. Doradca zarządów i kadry managerskiej w zakresie skutecznego pozyskiwania pacjentów i rozwoju biznesu. Strateg firmy i guru sprzedaży. Na spotkaniach z klientami czuje się jak ryba w wodzie, pomagając im w codziennych wyzwaniach. Urodzony leader. Entuzjasta wszelkich form ruchu i podróży. 

Dawid Sakowski
Product Development Director

Pracował przy wielu startupowych projektach internetowych związanych z nowymi technologiami. Dla Dawida wdrażanie projektów, kampanie reklamowe, social media, zarządzanie produktem, kreowanie wizerunku – nic nie jest mu obce. Każdego dnia szuka nowych rozwiązań, aby systematycznie ulepszać aplikację Medidesk i dostosowywać ją do bieżących potrzeb i oczekiwań klientów. Prywatnie fan Realu Madryt, gotowania i biegania.

Anna Maria Listopad-Nowocin
CMO

Ewangelistka Medidesk od narodzin aplikacji. Łączy w sobie wiele kompetencji z zakresu online marketingu, na bazie 10-letniego doświadczenia zdobytego w międzynarodowych firmach technologicznych w obszarze Programmatic oraz eCommerce. Kreatywny “człowiek orkiestra” operujący w startupowej dynamice. Odpowiada za globalną edukację branży medycznej nt. aplikacji Medidesk. Pasjonatka produkcji video, gry w tenisa i podróży.

Maciek Marczuk
CTO

Architekt i piękny umysł odpowiedzialny za budowę i rozwój aplikacji Medidesk. W pracy Maciek korzysta ze swojego już ponad 10-letniego doświadczenia w zakresie projektowania, wytwarzania oraz wdrażania dedykowanych systemów informatycznych. Może się pochwalić wieloma nietuzinkowymi projektami, których realizację ma na swoim koncie. Czarny humor i kolekcja oryginalnych t-shirtów to jego cechy rozpoznawcze obok, których nikt nie przejdzie obojętnie.

Anita Chabrowska
Marketing Director

Pasjonatka nowych trendów w komunikacji marketingowej. Autorka licznych publikacji branżowych z dziedziny marketingu. Posiada ponad 11-letnie doświadczenie w branży reklamowej. Pracowała m.in. dla marek: Samsung, Henkel, Ferrero, adidas, Costa Coffee, PZU, Cinema City i wielu innych. Zafascynowana ideą marek lovemarks – autentycznych, etycznych, przemyślanych, kreatywnych, wyrazistych, odważnych i kwestionujących status quo. Prywatnie mama dwóch dziewczynek. Biega maratony.

Paweł Sadowski
Customer Success Director

Buduje wartości klientów oraz dba o ich utrzymanie. Zarządza również Departamentem ds. Szkoleń w Medidesk. Doświadczony w budowie call center i zarządzaniu procesami w kanałach B2B jak i B2C. Zarządzał Departamentami Obsługi Klienta, Sprzedaży, Windykacji i Wysyłki Dokumentów u największych graczy branży ubezpieczeniowej. Ponadto kierował Contact Center – obsługującym europejskich klientów na 9 liniach językowych. Posiada Dyplom Executive MBA Akademii Leona Koźmińskiego.

Jakub Stępnowski
Deputy Sales Director

Ekspert branży healthcare oraz doradca zarządów w zakresie nowych technologii i dywersyfikowania rentowności usług. Z branżą medyczną związany od 10 lat. Posiada praktyczną wiedzę z zakresu budowania Call Center dla placówek leczniczych. Brał udział w ponad 110 projektach wspierających rozwój szpitali oraz przychodni w całej Polsce, a także w ok. 300 audytach pracy rejestracji. Fan nowoczesnych technologii, w szczególności rozwoju Sztucznej Inteligencji. 

Urszula Łaskawiec
Customer Success Manager & Healthcare Trainer

Doświadczona w opiece posprzedażowej i komunikacji z klientem dla różnych branż oraz zarządzaniu działaniami wielospecjalistycznych placówek medycznych. Wcześniej liderka infolinii opieki medycznej w jednej z największych firm ubezpieczeniowych w Polsce. Dba o sukcesy klientów, edukując ich w zakresie jak najlepszego wykorzystania aplikacji dla ich potrzeb. Prowadzi szkolenia z jakości obsługi pacjenta, warsztaty z efektywnej komunikacji oraz treningi regulacji emocji. 

Poznaj karty naszej historii

Rozpoczęcie badań i analiza potrzeb
wśród potencjalnych klientów
Styczeń 2016
Czerwiec 2016
Pierwsze makiety i prototypy
systemu
Pierwsze prace programistyczne
Październik 2016
Styczeń 2017
Wersja alfa aplikacji i pierwsze
wdrożenia u klienta
Integracja z systemami
zewnętrznymi typu HIS
Październik 2017
Maj 2018
Ponad 100 aktywnych
klientów
Ponad 1 mln obsłużonych zgłoszeń
pacjentów w placówkach w całej Polsce
Czerwiec 2018
Wrzesień 2018
Wersja 2.0 aplikacji. Wdrożenie panelu Manager
wraz ze statystykami dla właścicieli i managerów
Ponad 4 mln obsłużonych zgłoszeń
pacjentów w placówkach w całej Polsce
Czerwiec 2019
Kwiecień 2020
Platforma telemedyczna z telefonią VoIP stworzona dla lekarzy, pracowników rejestracji i managerów placówek
Softphone oprogramowanie do odbierania i wykonywania połączeń telefonicznych za pośrednictwem aplikacji
Czerwiec 2020

Klienci

oraz setki innych placówek w całej Polsce

Wypróbuj medidesk bezpłatnie

Z Medidesk korzysta już ponad 300 placówek medycznych w całej Polsce. Dołącz do nich! Załóż bezpłatne konto i poznaj możliwości aplikacji Medidesk. Bezpłatnie przez 14 dni!

Przetestuj Medidesk bezpłatnie przez 14 dni, bez zobowiązań

Umów się na bezpłatną prezentację Medidesk

Zostaw swoje dane, aby poznać ofertę Medidesk